Podaruj możliwość wyboru…

Karta podarunkowa to wyjątkowy prezent dla ważnej dla Ciebie osoby: żony, męża, przyjaciółki, przyjaciela, siostry, brata… Sam(a) wiesz najlepiej, kto jest Tą Osobą. Ale możesz nie wiedzieć na przykład, jaki termin lub jaki rodzaj szkolenia będzie dla Niej korzystny. Voucher na szkolenia i wyjazdy organizowane przez Szkołę Wspinania Climbing & Adventure jest idealnym, najbardziej trafionym prezentem, ponieważ pozwala obdarowanej osobie na dokonanie wyboru według własnych upodobań i możliwości.

Dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze wspinaniem proponujemy karty podarunkowe na różne rodzaje kursów skałkowych (kurs skałkowy I stopień, kurs skałkowy II stopień, pełny kurs skałkowy PZA, rozszerzony kurs skałkowy).

Dla tych, którzy etap skałkowy mają za sobą, idealnym prezentem będzie voucher na kurs wspinaczki wielowyciągowej, letni kurs taternicki lub letni obóz wspinaczkowy.

Dla wspinaczy chcących zapoznać się z tajnikami wspinaczki zimowej w lodzie i mikście trafionym prezentem będzie voucher na kurs wspinaczki lodowej lub zimowy kurs taternicki.

Dla osób chcących wziąć udział w zorganizowanym wyjeździe wspinaczkowym atrakcyjnym prezentem będzie voucher na jeden z naszych obozów wspinaczkowych letnich lub zimowych.

Nie zapominamy również o turystach zimowych. Dla nich możesz wybrać kartę podarunkową na jeden z kursów zimowej turystyki wysokogórskiej lub kurs lawinowy.

Jeśli jednak nie wiesz, który prezent będzie najlepszy, wybierz anonimową kartę podarunkową na określoną kwotę. Jest to uniwersalny prezent dla wszystkich, na każdą okazję.

Rodzaje Kart Podarunkowych

Karta Podarunkowa dostępna jest w wersji elektronicznej, a więc otrzymasz wiadomość e-mail z załączoną Kartą Podarunkową (plik pdf). Kartę możesz wydrukować lub przekazać dalej osobie obdarowanej w formie elektronicznej. Wybierz jedną z dostępnych wersji:

 • Karta Podarunkowa in blanco lub imienna na wybraną kwotę (kwota minimalna to 50 zł)
 • Karta Podarunkowa imienna dedykowana (na konkretne szkolenie w wybranym dostępnym terminie)
 • Karta Podarunkowa w ramach akcji promocyjnej (różne rodzaje, np. na wybrane szkolenie)

Kartę wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na krótszym terminie realizacji, prosimy o kontakt telefoniczny.😊

Termin ważności Karty Podarunkowej

Karta Podarunkowa in blanco lub imienna na wybraną kwotę jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Kartę Podarunkową imienną dedykowaną (na konkretne szkolenie w wybranym terminie) należy wykorzystać w terminie wybranym w trakcie zakupu.

Karty Podarunkowe dostępne w ramach akcji promocyjnych mogą mieć inną datę ważności.

Jak kupić Kartę Podarunkową?

1. Wypełnij formularz na dole strony. Wpisz swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. W polu „Karta Podarunkowa / Kupon Rabatowy” wpisz rodzaj wybranej Karty Podarunkowej lub kod promocyjny Kuponu Rabatowego:

 • in blanco na wybraną kwotę / imienna na wybraną kwotę / imienna dedykowana
 • w zależności od rodzaju wybranej Karty Podarunkowej podaj konieczne dane:

in blanco na wybraną kwotę: podaj kwotę,

imienna na wybraną kwotę: podaj kwotę oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej,

imienna dedykowana: podaj imię i nazwisko osoby obdarowanej, rodzaj i termin szkolenia, treść dedykacji (2-3 słowa np. „Karolinie – Przyjaciele„)

2. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dostępności wybranej Karty Podarunkowej (w niektórych przypadkach może to zająć kilka godzin, zwłaszcza jeśli konieczne jest potwierdzenie dostępności wybranego szkolenia).

Ważne: Jeśli nie otrzymałeś maila zwrotnego od nas następnego dnia po wysłaniu zamówienia, sprawdź folder Spam. Jeśli tam nic nie znajdziesz, zadzwoń😊

3. Po otrzymaniu potwierdzenia wykonaj przelew na podane konto.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymasz elektroniczną Kartę Podarunkową na Twój adres e-mail podany w zamówieniu.

Ważne

1. Chcesz, aby Karta Podarunkowa została wysłana bezpośrednio do obdarowanej osoby? Napisz to wyraźnie w polu „Treść wiadomości” podając prawidłowy adres e-mail obdarowanej osoby😊

2. Kartę Podarunkową imienną dedykowaną (na konkretne szkolenie w wybranym terminie) można wykupić wyłącznie opłacając pełną cenę kursu/wyjazdu. Nie ma możliwości częściowego opłacenia takiej Karty.

Jak zrealizować Kartę Podarunkową / Kupon Rabatowy?

1. Jeśli posiadasz Kartę Podarunkową in blanco na wybraną kwotę lub Kartę Podarunkową imienną na wybraną kwotę:

 • wejdź na stronę www.szkolawspinania.pl i wybierz szkolenie lub wyjazd, który Cię interesuje
 • wybierz datę wydarzenia z dostępnych terminów podanych na stronie
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, a w polu „Twoje doświadczenie i Karta Podarunkowa” oprócz Twojego doświadczenia wpisz numer Twojej Karty Podarunkowej, np. 1/2023
 • w ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie rezerwacji na podany przez Ciebie adres e-mail

2. Jeśli posiadasz Kartę Podarunkową imienną dedykowaną (na konkretne szkolenie w wybranym terminie):

 • wejdź na stronę www.szkolawspinania.pl i wybierz szkolenie lub wyjazd, na który posiadasz voucher
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, a w polu „Twoje doświadczenie i Karta Podarunkowa” oprócz Twojego doświadczenia wpisz numer Twojej Karty Podarunkowej, np. 1/2023
 • w ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie rezerwacji na podany przez Ciebie adres e-mail

2. Jeśli posiadasz Kupon Rabatowy (na konkretne szkolenie i/lub konkretną kwotę):

 • wejdź na stronę www.szkolawspinania.pl i wybierz szkolenie lub wyjazd, na który posiadasz Kupon Rabatowy
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, a w polu „Twoje doświadczenie i Karta Podarunkowa / Kupon Rabatowy” oprócz Twojego doświadczenia wpisz kod rabatowy, np. TYROL24
 • w ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie rezerwacji na podany przez Ciebie adres e-mail

Ważne

1. Jeśli nie otrzymałeś maila zwrotnego od nas do końca następnego dnia po wysłaniu formularza, sprawdź folder Spam. Jeśli tam nic nie znajdziesz, zadzwoń😊

2. Jeśli cena wybranego wydarzenia jest wyższa niż wartość Karty Podarunkowej, należy wpłacić różnicę na konto. W mailu potwierdzającym rezerwację otrzymasz niezbędne informacje. Nie dotyczy to Karty Podarunkowej imiennej dedykowanej (na konkretne szkolenie w wybranym terminie), która musi zostać opłacona w całości w ramach zamówienia.

  Formularz zamówienia Karty Podarunkowej - Dane osoby zamawiającej

  Rodzaj karty podarunkowej

  Dane osoby obdarowanej

  Wymagane zgody i oświadczenia