Jak dojechać, gdzie się spotkamy?

Dojazd

Skałki, Tatry

Na miejsce szkolenia musisz dojechać samodzielnie. Miejsce spotkania zależy od rodzaju kursu. W przypadku kursów skałkowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej jest to gospodarstwo agroturystyczne „Brandysówka” w Dol. Będkowskiej w pobliżu Krakowa. Po potwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz przydatne wskazówki odnośnie dojazdu, aby Twoja nawigacja nie spłatała Ci figla. W przypadku kursów skałkowych w Sokolikach / Rudawach Janowickich spotykamy się w umówionym miejscu, najczęściej na kwaterze. Często jest możliwość zabrania się ze mną busem z Krakowa.

Jeśli jest to kurs taternicki, to spotykamy się zazwyczaj w jednym ze schronisk, w którym mamy zarezerwowane noclegi. Najczęściej jest to COS „Betlejemka” na Hali Gąsienicowej. Przed kursem otrzymasz odpowiednią informację.

Wyjazdy

Najczęściej podróżujemy moim busem. Miejsce spotkania ustalamy w grupie w zależności od wyjazdu (Kraków lub inne umówione miejsce na trasie przejazdu). W bardziej odległe lokalizacje wybieramy lot samolotem, a na miejscu wynajmujemy samochód.