Zgłoszenia i rezerwacje

Jak zgłosić się na kurs i dokonać rezerwacji?

• wyślij mail ze zgłoszeniem na adres piotr.wspinanie@gmail.com podając wybrany rodzaj kursu, imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz adres e-mail
  • po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzam rezerwację miejsca i przesyłam dodatkowe info ze wskazówkami, co zabrać na kurs, jak dojechać, danymi do przelewu zadatku itp.
  • wpłać zadatek na podane konto w celu ostatecznej rezerwacji miejsca
  • jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebował pisemnej zgody obojga rodziców lub opiekunów prawnych (wg. otrzymanego od nas wzoru)
  • jeśli nie jesteś czegoś pewien lub potrzebujesz porady, napisz na adres piotr.wspinanie@gmail.com lub zadzwoń: +48 602-677-547 (Piotr). Gdy prowadzę szkolenie, często nie mogę odebrać telefonu. Dlatego w razie problemów z kontaktem telefonicznym wyślij SMS – oddzwonię, lub napisz na piotr.wspinanie@gmail.com – odezwę się do Ciebie

Uwaga: Wspinanie i działalność górska to nie „masówka”, z tego względu dysponuję ograniczoną ilością miejsc w poszczególnych terminach. Rezerwacja miejsca na kursie w danym terminie następuje po wpłacie zadatku. Jeśli nie przyjedziesz na szkolenie, zadatek przepada.