Szkolenia indywidualne -wspinaczka letnia

Wspinaczka letnia to nieco mylące określenie. Właściwie powinniśmy użyć określenia wspinaczka skalna, gdyż ten rodzaj wspinaczki można uprawiać cały rok. Wszystko zależy od wyboru właściwego rejonu na daną porę roku. Skałki, drogi wielowyciągowe, góry – zapraszam przez cały rok. Zakres i czas trwania szkolenia zależy od celów, jakie sobie stawiasz. W zależności od sytuacji szkolenie indywidualne może trwać jeden, kilka lub kilkanaście dni podzielonych na etapy. Wszystko zależy od naszych wspólnych ustaleń. Napisz lub zadzwoń do mnie – wspólnie poszukamy rozwiązania, które pomoże spełnić Twoje marzenia. Z chęcią pomogę Ci w realizacji Twoich wspinaczkowych celów. Zapraszam Piotr 😊

Skałki

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze wspinaniem? W skałkach nauczysz się podstaw bezpiecznego wspinania w terenie nie mającym charakteru wysokogórskiego. Szkolenie może odbywać się zarówno indywidualnie, jak i w gronie przyjaciół, czy też rodzinnie. Może być też rozłożone w czasie, jeśli jest to większa ilość dni.

 • Twój kurs skałkowy był hmmm… 20 lat temu… Sprzęt się rozwija, techniki asekuracji są doskonalone – warto być na bieżąco. W trakcie szkolenia zaplanowanego „pod Ciebie” zaktualizuję i usystematyzuję Twoją wiedzę.
 • Od Twojego kursu skałkowego być może wcale nie minęło tak wiele czasu, ale… praca, studia, rodzina, życie po prostu, wymusiły przerwę w działalności wspinaczkowej. W efekcie część wiedzy „wyparowała” Ci z głowy i potrzebujesz powtórki (cóż, wiedza jest ulotna).
 • Twoja wiedza i umiejętności są efektem wspinania ze znajomymi, jednakże nie masz za sobą kursu skałkowego. Szkolenie indywidualne daje Ci możliwość uzupełnienia, zweryfikowania i usystematyzowania tej wiedzy – na pewno Ci się przyda. Zwłaszcza, jeśli chcesz zacząć wspinać się na drogach wielowyciągowych i/lub w górach.
 • Chcesz dopracować i rozszerzyć konkretne umiejętności, np. autoratownictwo czy też wspinaczkę na własnej asekuracji, budowę stanowisk asekuracyjnych, zjazdy itp.?

Szkolenie indywidualne to bardzo dobry pomysł w takiej sytuacji.

Drogi wielowyciągowe

 • Skałki już Ci nie wystarczają, pragniesz czuć więcej powietrza pod stopami, jednak czujesz, że na góry jeszcze za wcześnie (bo psyche, bo operacje sprzętowe, bo… 1001 innych powodów)? Wspinaczka na drogach wielowyciągowych pod indywidualną opieką instruktora to dobry etap pośredni pomiędzy wspinaczką w skałkach i w górach.
 • A może po prostu podobają Ci się drogi wielowyciągowe ze względu na długość, super widoki itp. i jest to dla Ciebie cel sam w sobie? Pod czujnym okiem instruktora powspinasz się po fajnych, długiczh drogach.
 • Nie masz czasu, pomysłu, partnera/partnerki na wyjazd w ciekawe rejony wspinaczkowe i wolisz pojechać na wyjazd bez konieczności ogarniania całej logistyki z tym związanej (podróż, kwatera, sprzęt itp.). W ramach szkolenia indywidualnego jest to możliwe.

W każdym z tych wypadków szkolenie indywidualne jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Góry (Tatry i nie tylko…)

 • Masz konkretny cel górski, do którego realizacji potrzebne są elementy wiedzy i umiejętności z zakresu różnych standardowych szkoleń, ale niekoniecznie potrzebujesz odbywać cały kurs taternicki. Pomogę Ci ułożyć Twój indywidualny program szkolenia. W ten sposób Twoja droga do osiągnięcia tego celu będzie najbardziej efektywna.
 • Jesteś np. po kursie skałkowym i chcesz się sprawdzić, czy wspinanie w górach jest dla Ciebie, zanim zainwestujesz sporo czasu i finansów w kurs taternicki trwający 2 tygodnie? Możemy umówić się np. na 2 dni szkoleniowe. Drogi, które w tym czasie przejdziemy, ułatwią Ci podjęcie decyzji.
 • Jesteś po kursach, być może nawet po kursie taternickim, ale chcesz dopracować konkretne umiejętności i operacje, np. autoratownictwo czy też wspinaczkę na własnej asekuracji na drogach wielowyciągowych? Szkolenie indywidualne ukierunkowane na Twoje potrzeby, będzie w tym wypadku maksymalnie efektywne.
 • Pomimo odbytych szkoleń nie czujesz się jeszcze całkiem pewnie podczas wspinaczki w górach? Dodatkowe dni szkoleniowe i indywidualna wspinaczka z instruktorem to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Chcesz wspiąć się ciekawymi górskimi drogami pod opieką instruktora? W ramach szkoleń indywidualnych to możliwe.

  Formularz kontaktowy