Formularz do kursu: kurs wspinaczki skalnej (etap I)

02.11-05.11.2023

  Uczestnik

  1. Masz ukończone 16 lat/ukończysz lat przed rozpoczęciem kursu. Pobierz formularz zgody rodziców/opiekunów prawnych dostępny poniżej i wydrukuj go. Formularz wypełniony przez obojga rodziców/opiekunów prawnych zeskanuj lub zrób zdjęcie i prześlij możliwie szybko mailem na adres piotr.wspinanie@gmail.com Oryginał wypełnionego formularza zabierz ze sobą na kurs i przekaż instruktorowi pierwszego dnia przed rozpoczęciem kursu. Jest to warunek konieczny wzięcia udziału w szkoleniu.

  Pobierz formularz

  2. Nie masz ukończonych 16 lat. Poproś rodziców/opiekunów prawnych o kontakt telefoniczny lub mailowy ze mną w celu ustalenia zasad Twojego udziału w kursie. Dane do kontaktu: tel. +48 602 677 547, e-mail piotr.wspinanie@gmail.com Oprócz tego konieczne będzie pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i przesłanie skanu/zdjęcia wypełnionego formularza podobnie, jak w punkcie 1.

  Zakwaterowanie

  Osoba do kontaktu w razie wypadku

  Wymagane zgody i oświadczenia