Szkolenia letnie

Szkolenia letnie

Szkolenia zimowe

Szkolenia zimowe

Wyjazdy i obozy

Wyjazdy i obozy

Szkolenia Indywidualne

Karta Podarunkowa

Climbing & Adventure

Kilka słów o szkole

Jeśli uważasz, że wiesz i potrafisz już wszystko, to znaczy, że przestałeś się rozwijać…

To motto towarzyszy mi zarówno podczas „prywatnej” działalności wspinaczkowej jak i w trakcie prowadzonych przeze mnie szkoleń. Szkoła Climbing & Adventure istnieje od 2001 roku. Jestem zawodowym licencjonowanym instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu. Posiadam również uprawnienia państwowe w zakresie wspinaczki sportowej i wysokogórskiej. Zanim jednak uzyskałem uprawnienia instruktorskie, przez wiele lat zbierałem doświadczenie wspinając się w skałach, lodach i śniegach wielu różnych gór, na różnych kontynentach. Moja przygoda ze wspinaniem rozpoczęła się w połowie lat 80-tych. I choć lata płyną, to ciągle nie tylko nauczam, ale i … sam się uczę. Zarówno od Gór jak i od Was.

Dowiedz się więcej

Climbing & Adventure

Kursanci o szkole

Miałem okazję doświadczyć różnych instruktorów. Piotr Górka to absolutny „top level”! We wszystko, co robi wkłada serce, pomaga kursantom, jest dokładny, dba o szczegóły. Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i przygoda w jednym. Zdecydowanie polecam!

Bartłomiej

Nigdy nie jest za późno by spełniać swoje marzenia! Ja swoje spełniłam Dziękuję Piotrze za te wspaniałe chwile. Jesteś super instruktorem i wykonujesz swoją pracę perfekcyjnie. Kocham góry, a teraz i wspinanie. Nauczyłeś mnie tego od podstaw. Dziękuję Ci za to!! Zrobiłam kurs skałkowy i taternicki. To był piękny czas. Polecam wszystkim. Spełniajcie marzenia!! Piotr to naprawdę super instruktor. Miał cierpliwość nawet dla mnie.

Lidka

Robiłam u Piotra kurs skałkowy. Świetny Instruktor, wspaniały Człowiek. Niezwykle cierpliwy i spokojny, co pozostawało bez uszczerbku dla bardzo wysokiego poziomu kursu. Piotr potrafi motywować, nie da się przy Nim zniechęcić do wspinania. Trudno by mi było znaleźć jakikolwiek słaby punkt kursu. W efekcie zdecydowałam się na kolejny wyjazd szkoleniowy do Austrii i na pewno na tym nie poprzestanę.

Kama

Climbing & Adventure

Najbliższe kursy

Kurs wspinaczki skalnej (etap II) – 4 dni

Szkolenie obejmuje 4 dni zajęć praktycznych w skałkach uzupełnianych zajęciami teoretycznymi i jest prowadzone zgodnie z programem PZA.
Przygotowuje do bezpiecznej samodzielnej wspinaczki po drogach nieubezpieczonych w skałkach, na których istnieje potrzeba zakładania własnych punktów oraz stanowisk asekuracyjnych.

Szczegóły

Kurs wspinaczki skalnej (etap I) – 4 dni

Na podstawowym 4-dniowym kursie wspinaczki skalnej (etap I) wg. programu PZA przygotuję Cię do samodzielnej wspinaczki na drogach ubezpieczonych, a więc wyposażonych w komplet stałych punktów asekuracyjnych oraz w stałe stanowiska. Nauczysz się wspinać na wędkę oraz z dolną asekuracją, zjeżdżać samodzielnie na linie oraz radzić sobie w prostych sytuacjach awaryjnych.

Szczegóły

Pełny kurs wspinaczki skalnej (etap I i II) – 6 dni

Jeśli jesteś osobą początkującą, ale ambitną, szybko się uczysz i już wiesz, że „wspinanie to jest „TO”

Szczegóły

bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o szkoleniach, wyjazdach, obozach, ofertach specjalnych i wpisach na blogu (porady, sprzęt, topo itp.)

Zapisz się już dziś! Obiecujemy nie spamować. 😉